LithuanianLietuviRussianEnglish (UK)

Dviviečiai - keturviečiai kambariai

PAGRINDINIS PASTATAS (I aukštas)

Nr. 12 - viena dvigulė lova ir minkšti baldai, kurie išsikleidžia į dvivietę miegamą sofą-lovą. Vonios kambaryje masažinis dušas: /Dvivietis-keturvietis kambarys/.


Nr. 16 - dvi atskiros lovos. Abi lovos išsiskleidžia į dvigules lovas. /Dvivietis-keturvietis kambarys/:


II PASTATAS

Nr. 36 (Super Liuksas) - svetainė ir miegamasis. Svetainėje yra minkšti baldai, kurie išsiskleidžia į miegamąją dvivietę sofą-lovą ir yra išskleidžiamas fotelis. Miegamajame kambaryje-dvigulė lova. Vonia. /Galima apnakvindinti iki 5 asmenų/:


III PASTATAS

Nr. 41 (Liuksas) - dvi atskiros lovos esant poreikiui iš jų padaroma viena dvigulė lova ir minšti baldai, kurie gali būti išskleisti į dvigulę lovą. /Dvivietis- keturvietis kambarys/:


Nr. 42 (Karališki apartamentai) - svetainė ir miegamasis, mini virtuvėlė, vonios kambarys. Miegamajame dvigulė lova, svetainėje minkšti baldai, kurie gali būti išskleisti į dvi atskiras miegamąsias vietas. /Dvivietis-keturvietis kambarys/:
Nr. 43 (Liuksas) - dvi atskiros lovos esant poreikiui iš jų padaroma viena dvigulė lova ir minkšti baldai, kurie gali būti išskleisti į dvigulę lovą. /Dvivietis-keturvietis kambarys/: